هدست XR سامسونگ

شرکت سامسونگ به تازگی از هدست XR رونمایی کرده و با آن می‌توانید در دنیای مجازی بو بکشید.
هدست واقعیت مجازی XR سامسونگ

سامسونگ از مدت‌ها پیش در حال توسعه یک هدست واقعیت گسترده (XR) به منظور رقابت با اپل است. یکی از جزئیات جالب هدست سامسونگ XR این است که این دستگاه قدرت احساس بوی محیط اطراف را به تجربه واقعیت مجازی اضافه خواهد کرد.

احتمالاً هدست XR از سامسونگ در سال آینده رونمایی خواهد شد. اطلاعاتی از نمونه اولیه این هدست و تصاویر واقعی منتشر شده‌اند و گزارش های جدید به برخی ویژگی‌ها و مشخصات جالب اشاره دارند که ممکن است در عرصه هدست های واقعیت افزوده انقلابی ایجاد کنند.

هدست واقعیت مجازی XR سامسونگ

قابلیت حس بویایی در هدست سامسونگ XR

در حال حاضر، اطلاعات دقیق در مورد قابلیت‌های حس بویایی و لمسی هدست سامسونگ XR به صورت رسمی منتشر نشده است. با این حال، بر اساس شایعات، این هدست احتمالاً از یک صفحه نمایش لمسی یا پد لمسی بهره خواهد برد.

بله، بدون شک ویژگی حس بویایی در هدست واقعیت مجازی سامسونگ XR بسیار جالب و نوآورانه است. این قابلیت به کاربر این اجازه را می‌دهد که بوهای مختلف را در تطابق با محتوای مشاهده شده روی دستگاه احساس کند.

هدست XR سامسونگ

با توجه به گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که هدست XR سامسونگ با الهام از ویژن پرو اپل طراحی شده و از یک نمایشگر با تراکم پیکسلی حدود 3000 پیکسل در اینچ بهره خواهد برد. هنوز مشخص نشده که آیا این هدست قابلیت احساس بو را داراست یا توانایی ایجاد بو را دارد. به هر حال، هر یک از این ویژگی‌ها در صورت وجود، قطعاً به عنوان ویژگی‌های جذاب و نوآورانه معرفی می‌شوند.

به گفته sammobile، جزئیات مرتبط با ویژگی حس بویایی در هدست سامسونگ XR قرار است در جریان رویداد این شرکت در ماه آبان معرفی شوند. همچنین به نظر می‌آید که این هدست واقعیت ترکیبی XR از تراشه کوالکام بهره خواهد برد و سیستم‌عامل آن نیز توسط گوگل توسعه یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

از آخرین اخبار روز جدید ترین هوش مصنوعی ها گرفته تا آخرین بازی های منتشر شده و یا اخبار جدید نرم افزار ها و سیستم عامل و دیگرخبر های روزتکنولوژی دنیا؛ 

همه و همه در شبکه های اجتماعی هایپر بایت!