هوش مصنوعی در Paint ویندوز

برنامه Paint به زودی قابلیت های جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت خواهد کرد.
هوش مصنوعی در Paint مایکروسافت

به زودی، برنامه Paint از قابلیت‌های جدیدی که بر اساس هوش مصنوعی پیاده‌سازی شده‌اند، بهره خواهد برد.

طبق گزارشی از Windows Central، برنامه Microsoft Paint که به منظور ویرایش تصاویر استفاده می‌شود، احتمالاً به عنوان یکی از برنامه‌های کلیدی در نسخه بعدی سیستم عامل ویندوز (ویندوز 11) به‌روزرسانی خواهد شد. این به‌روزرسانی با بهره‌گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی طراحی شده است و مایکروسافت در حال بررسی راهکارهایی برای اضافه کردن ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به این برنامه در ویندوز 11 می‌باشد.

بهره گیری از هوش مصنوعی در برنامه Paint

برای پیاده‌سازی ویژگی‌های هوش مصنوعی در برنامه Paint، از همان فناوری‌ای استفاده می‌شود که قبلاً در ابزار Image Creator مورد استفاده قرار گرفته است. Image Creator ابزاری است که با توجه به توصیف‌های نوشتاری، تصاویر را ایجاد می‌کند.

لذا، نسخه‌ی آینده‌ی برنامه Paint احتمالاً با امکانات پیشرفته‌تری که بر پایه هوش مصنوعی طراحی شده‌اند، به کاربران ارائه خواهد شد.

هوش مصنوعی در Paint مایکروسافت

قابلیت Magic Paint مبتنی بر هوش مصنوعی

با اضافه شدن هوش مصنوعی به برنامه Paint، عملکرد جدیدی به نام “Magic Paint” به این برنامه افزوده خواهد شد. همچنین، یک نوار جانبی نیز به نمایش در خواهد آمد که به کاربران اجازه می‌دهد توضیحاتی را برای ایجاد تصویر وارد کرده و سپس آن تصویر را به برنامه منتقل کرده و در آن ویرایش انجام دهند. با این حال، جزئیات دقیق در مورد نحوه عملکرد این ویژگی هنوز در دسترس نیست و به‌زودی معرفی خواهد شد.

علاوه بر این، مایکروسافت نیز در پی افزودن ابزارهای هوش مصنوعی به برنامه‌های دیگری نیز است. برای برنامه Photos، احتمالاً ویژگی جدیدی اضافه خواهد شد که به کاربران امکان می‌دهد اشیاء یا افراد را در تصاویر تشخیص داده و سپس آنها را برش داده و در قسمت‌های دیگر تصویر قرار دهند. همچنین، ابزارهای هوش مصنوعی به برنامه دوربین و ابزار Snipping نیز اضافه خواهند شد، اما جزئیات بیشتر در مورد این ویژگی‌ها همچنان منتظر اعلام می‌ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

از آخرین اخبار روز جدید ترین هوش مصنوعی ها گرفته تا آخرین بازی های منتشر شده و یا اخبار جدید نرم افزار ها و سیستم عامل و دیگرخبر های روزتکنولوژی دنیا؛ 

همه و همه در شبکه های اجتماعی هایپر بایت!